Artısav Grup Olarak Sizinle Tanışmak İstiyoruz!

Kurulduğu tarih olan 2005 yılından bu yana özel güvenlik hizmetleri başta olmak üzere hizmet sektöründe müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sadece Bursa ile sınırlı kalmayıp ulusal çapta saygın bir şirket olarak yerimizi aldık. Başarımızın temelinde ise müşterilerimizi doğru anlayıp ihtiyaçlarını doğru tespit etmek olduğunu gördük. İlgiyle yaklaşmak, detaycılık, takip ve kontrol başarıyı getirdi ve büyüyerek bugünkü yerimizi aldık.

Bursa Merkez Osmangazi ilçesindeki ofisimizde halen özel güvenlik ve temizlik hizmetleri alanlarında bize güvenen çözüm ortaklarımızın iş yükünü üzerinden alıyor, bizden istedikleri alanda onlara değer katmaya devam ediyoruz.

Kalite Politikamız

Artısav Grup olarak odak noktamız, özel güvenlik hizmetleri ve temizlik hizmetlerinde, kalitemizi sürekli iyileştirmek ve müşteri taleplerinin en üst düzeyde karşılamaktır. Bununla birlikte personel motivasyonu da bizim için vazgeçilmez bir unsurdur, çünkü başarıya giden yolda en önemli etmen mutlu çalışan personeldir. Ayrıca Artısav olarak, müşterilerimizden gelen tüm geri bildirimleri kalitemizi değerlendirmek ve iyileştirmek için değerli birer araç olarak görürüz. Hedefe ulaşmak için çizdiğimiz rotada; Müşteri beklentilerini karşılamaya, Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini sağlamaya, Yasal mevzuat şartlarını karşılamaya, Geleceğe temiz bir dünya bırakmaya gayret ederiz.

Şimdiye Kadar Neler Yaptık

20+
Başarıyla Yönetilen Proje
100+
Personel İstihdamı
250+
Denetim ve Kontrol

Ekibimiz