Bursa Temizlik Hizmetleri

Günlük, haftalık veya aylık olarak düzenli temizlik işlemi gerektirecek operasyonlarda sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

Fabrika, ofis veya sitelerin genel / ortak alanlarında ihmal edilmeyecek kadar önemli olan temizlik falliyetlerinde uygun ekipman, yetişmiş personel, düzenli denetim ve kontrol ile kalite standartları yüksek hizmet sunuyoruz.

Hijyen ve çevre koşulları açısından, çalışma ortamı ferahlığı açısından aksamadan yrüyen bir temizlik hizmeti tüm perosneli mutlu edecektir.

İşyeri ve Ofis temizliği, hayatımızın yarısının geçtiği mekanlarımızdan olduğu için çok önemlidir. Büro ve Ofis temizliği temizlik hizmetlerimizin en önemli kısmıdır. Büro ve Ofisinizin, çalışırken göze güzel görünmesinin yanısıra temiz ve hijyenik olmasını istemeniz en doğal hakkınızdır.

Temizliği düzenli olarak yapılan büro ve ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artacağı gibi, sağlık açısından da hiç bir sorun yaşamayacağı bir gerçektir. Düzenli büro ofis temizliği yapılan ofis ve bürolarda kir ve mikrop barınmaz.
Artısav Temizlik Şirketi olarak, temiz ve sağlıklı bir büro ve ofiste çalışabilmeniz için, her türlü modern donanım ve eğitimli personel ile hizmet veriyoruz. 

Fabrika ve İşyeri Temizliği;
İş yerlerinin belli aralıklarla temizliğini kapsar. Yalnızca cam temizliği olabildiği gibi genel bir temizlikte yapılabilmektedir. Fabrikanızda çalışma konunuza özel dezenfektanlar ve temizleyiciler ile temizlik yapmaktayız. Bu konuda ücretsiz uzman incelemesi hizmetimizi isteyiniz. Periyodik temizlik bakım anlaşmaları da yapabilmekteyiz. 

İlkelerimiz;
 * Müşterilerimizi dinlemek, temizlik ve hijyen koşullarına uygunluk konusundaki ihtiyaçlarını anlamak ve bunlara etkin, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmek.
* Müşterilerimizin belirlediği alanların sürekli olarak temiz, güvenli ve çekici olmasını garantilemek.
* Müşterilerimizin iş hayatlarını daha sade ve kârlı hale getirecek her tür yeniliği sunmak,
* Müşterilerimizle, kendi müşterilerinin beklentilerini her zaman ve her yerde aşan çözümler sunmalarını sağlamak üzere iş ortaklığımızı geliştirmektedir.