Artısav Grup Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Bursa içinde veya Bursa il dışında farketmeksizin özel güvenlik şirketi olarak müşterilerimize özel güvenlik ve koruma hizmetleri sunmakla birlikte temizlik hizmetleri ve iş gücü desteği ihtiyaçlarında iş gücü istihdam hizmetleri sunmaktayız.

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Artısav  Güvenlik, size rahatsızlık vermeden sizin güvenliğiniz için güncel teknolojiyi kullanarak tehlikeleri önler. Müşterilerimizin güvenle hareket edebilmesi için, özenle seçilmiş ve iyi eğitilmiş güvenlik personelimiz yedi gün yirmi dört saat özveriyle çalışır.

Tesisinizin giriş güvenliği, çevre güvenliği ve kontrolü özenle yetiştirdiğimiz ve görev alanına odaklı eğitim verdiğimiz donanımlı personelimiz tarafından ilgili yasa ve yönetmelikler esaslarınca can ve mal güvenliği başta olmak üzere korunur.

Görev öncesi yapılacak risk analizi ve inceleme neticesinde uygun sayıda etkin personelle çepeçevre güvenlik ihtiyacınıza cevap verecek şekilde hazırlığımızı yapar ve size sunarız.

DETAYLI İNCELE

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Günlük, haftalık veya aylık olarak düzenli temizlik işlemi gerektirecek operasyonlarda sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

Fabrika, ofis veya sitelerin genel / ortak alanlarında ihmal edilmeyecek kadar önemli olan temizlik falliyetlerinde uygun ekipman, yetişmiş personel, düzenli denetim ve kontrol ile kalite standartları yüksek hizmet sunuyoruz.

Hijyen ve çevre koşulları açısından, çalışma ortamı ferahlığı açısından aksamadan yrüyen bir temizlik hizmeti tüm perosneli mutlu edecektir.

DETAYLI İNCELE

 

İŞ GÜCÜ DESTEK HİZMETLERİ

Bazen mevcut kapasitenin üzerinde iş hacmi alınabilir yada ani bir talep ile karşılaşılabilir. İnsan Kaynakları ne kadar arayışta olursa olsun o an istediği iş gücüne ulaşamaz. Ayrıca birçok bürokratik iş yükü de beraberinde gelecektir.

İşte böyle bir durumda Artısav olarak yardımınıza koşuyoruz. Örneğin yeni açılan bir tesiste paketlemeci ek eleman mı lazım, veya danışma memuru mu gerekli? En uygun personeli hızlıca buluyor ve desteğinize geliyoruz. Hem de tüm bürokratik işlemlerin takibi bizde olarak…

Siz işinize odaklanın, seçme-yerleştirme-bordrolama-özlük işlemleri bizde kalsın.

DETAYLI İNCELE