Artısav Grup Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Bursa içinde veya Bursa il dışında farketmeksizin özel güvenlik şirketi olarak müşterilerimize özel güvenlik ve koruma hizmetleri sunmakla birlikte temizlik hizmetleri ve iş gücü desteği ihtiyaçlarında iş gücü istihdam hizmetleri sunmaktayız.

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Artısav  Güvenlik, size rahatsızlık vermeden sizin güvenliğiniz için güncel teknolojiyi kullanarak tehlikeleri önler. Müşterilerimizin güvenle hareket edebilmesi için, özenle seçilmiş ve iyi eğitilmiş güvenlik personelimiz yedi gün yirmi dört saat özveriyle çalışır.

Tesisinizin giriş güvenliği, çevre güvenliği ve kontrolü özenle yetiştirdiğimiz ve görev alanına odaklı eğitim verdiğimiz donanımlı personelimiz tarafından ilgili yasa ve yönetmelikler esaslarınca can ve mal güvenliği başta olmak üzere korunur.

Görev öncesi yapılacak risk analizi ve inceleme neticesinde uygun sayıda etkin personelle çepeçevre güvenlik ihtiyacınıza cevap verecek şekilde hazırlığımızı yapar ve size sunarız.

DETAYLI İNCELE

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Günlük, haftalık veya aylık olarak düzenli temizlik işlemi gerektirecek operasyonlarda sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

Fabrika, ofis veya sitelerin genel / ortak alanlarında ihmal edilmeyecek kadar önemli olan temizlik falliyetlerinde uygun ekipman, yetişmiş personel, düzenli denetim ve kontrol ile kalite standartları yüksek hizmet sunuyoruz.

Hijyen ve çevre koşulları açısından, çalışma ortamı ferahlığı açısından aksamadan yrüyen bir temizlik hizmeti tüm perosneli mutlu edecektir.

DETAYLI İNCELE